تأمین هزینه‌ها

بسم الله الرحمن الرحیم

چنانکه در صفحه درباره ما اشاره شد این کار محصول یک تلاش شخصی است و تاکنون هیچ هزینه‌ای از هیچ موسسه دولتی ویا غیردولتی دریافت نکرده و قرار است استفاده از محتویات آن را همواره برای عموم آزاد بگذارد حتی بدون ذکر منبع.

اکنون که بیش از ۴ سال از شروع کار می‌گذرد و از جلسه ۱۰۰۰ عبور کرده‌ایم به نظر رسید که شاید مناسب باشد برای نشر بهتر این بحثها اقداماتی شود. کسانی که مایل‌اند در هزینه‌های ارتقاء، توسعه و نشر این مطالب مشارکتی داشته باشند (بویژه نشر کاغذی آن به نحوی که در چاپی مناسب و با قیمتی مناسب در اختیار عموم قرار گیرد و در عین حال فایل آن هم رایگان قابل دانلود باشد) و این را به عنوان باقیات صالحات برای خود می‌بینند؛ می‌توانند مبالغ مورد نظر خود را به کارت بانک تجارت به شماره (۳۰۷۰-۴۰۶۷-۸۳۱۰-۵۸۵۹) به نام حسین سوزنچی واریز نمایند.

در صورت تمایل نام، مبلغ واریزی و شماره پیگیری و تاریخ واریز، و تلفن تماس و آدرس خود را در فرم زیر پر کنید. این اطلاعات بایگانی خواهد شد و در صورتی که مبالغ دریافتی کفاف مخارج مربوطه را داد، ان شاء الله گزارشی از نحوه هزینه کردن در همین صفحه ارائه خواهد شد و سعی می‌شود بر اساس میزان مبالغ دریافتی، نسخه‌ای از آثار منتشر شده به آدرسی که افرادی که در این امر خیر مشارکت داشته‌اند ارسال شود.