تأمین هزینه‌ها

بسم الله الرحمن الرحیم

چنانکه در صفحه درباره ما اشاره شد این کار محصول یک تلاش شخصی است و تاکنون هیچ هزینه‌ای از هیچ موسسه دولتی ویا غیردولتی دریافت نکرده و قرار است استفاده از محتویات آن را همواره برای عموم آزاد بگذارد حتی بدون ذکر منبع.

اکنون که بیش از ۴ سال  از شروع کار می‌گذرد و تاکنون بیش از ۱۰۰۰ آیه مورد بررسی قرار گرفته، شاید مناسب باشد برای نشر بهتر این مطالب، چه در فضای وب و چه در قالب کتاب، اقداماتی شود.

🔸کسانی که مایلند مستقیما در زمینه طراحی و ارتقای سایت مذکور (فقط در صورتی که در این زمینه‌ها تخصص دارند) و یا نشر کاغذی (از صفحه‌آرایی گرفته تا …) این محتواها اقدامی انجام دهند می‌توانند از طریق پر کردن توضیحات در ذیل همین صفحه پیام دهند و نحوه مشارکت خود را اعلام فرمایند.

🔸همچنین کسانی که مایل‌اند در پرداخت هزینه‌های ارتقاء، توسعه و نشر این مطالب (چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی به نحوی که در چاپی مناسب و با قیمتی مناسب در اختیار علاقمندان قرار گیرد) مشارکت مالی داشته باشند می‌توانند مبالغ مورد نظر خود را به کارت بانک تجارت به شماره (۳۰۷۰-۴۰۶۷-۸۳۱۰-۵۸۵۹) به نام حسین سوزنچی واریز نمایند.

پیشنهاد می‌شود نام، مبلغ واریزی و شماره پیگیری و تاریخ واریز، و در صورت صلاحدید تلفن تماس و آدرس خود را در فرم زیر پر کنید. این اطلاعات بایگانی خواهد شد و در صورتی که مبالغ دریافتی کفاف مخارج مربوطه را داد، ان شاء الله گزارشی از نحوه هزینه کردن در همین صفحه ارائه خواهد شد و سعی می‌شود بر اساس میزان مبالغ دریافتی، نسخه‌ای از آثار منتشر شده به آدرسی که افرادی که در این امر خیر مشارکت داشته‌اند ارسال شود.

درچ تلفن تماس بویژه از این جهت مهم است که در صورتی که هزینه‌های دریافتی احیانا بیش از رفع نیازهای مربوطه شد بتوان برای برگشت ویا کسب اجازه در خصوص هزینه کردن در سایر عرصه‌های عام المنفعه اقدام کرد.

    توجه: فرمی که ابتدا ساخته شده بود متاسفانه اشکال داشت و با اینکه پیام «دریافت شد» به ایمیل فرستنده می‌فرستاد اما پیام‌ها را دریافت و بایگانی نمی‌کرد. البته مبالغ دریافتی در شماره حساب فوق معلوم است و تاکنون (پایان آبان ۱۳۹۹) ۵ نفر جمعا مبلغ ۵۲۴ هزارتومان واریز کرده‌اند. اما متاسفانه اسم و اطلاعات فوق ایشان دریافت نشده است. از ایشان تقاضا می‌شود در صورتی که مجددا به این صفحه مراجعه کردند اطلاعات مذکور را مجددا ارسال کنند.

    بازدیدها: ۲۰۵